Neden TAZEMİZ?

Neden TAZEMİZ?
Bir kişinin değil, farklı iş ve yaşam tecrübelerini sepetine koyup, her gün yeni bir heyecanla aynı hayalin peşinden yola koyulan ve TAZEMİZ`de buluşan bir ekibin hikayesi.
 
Sağlığınız ve lezzete dair her şey, bizim için bir tutku. Şimdi ise, en kaliteli organik ürünleri bulabileceğiniz bir adres.
 
Her ürünümüz el emeği, göz nuru ve ürünlerimizde hem sağlık hem de lezzet ön planda.
 
Mahsullerimizin doğallıklarını korumak ve sizlere dalından kopartılmış hissi yaşatmak için hiçbir koruyucu, katkı maddesi ve kimyasal kullanmıyoruz. 
 
Bu nedenle, Tazemiz ürünleri ilk açıldığında tazeliğini anlayabiliyorsunuz Çünkü sağlığınızı önemsiyoruz ve bir anne gibi düşünüp aile fertlerinin her birinin ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketmesini istiyoruz. 
 
Tazemiz Ürünler olarak, üretim aşamasında Mersin`e özgü geleneklere sahip çıkıyoruz. Ürünlerimizi oluştururken geçmiş zamanlardaki çeşitliliği, yapılışlarındaki sadeliği, basitliği özellikle göz önüne alıyoruz çünkü özlediğiniz tatları sizinle buluşturmayı hedefliyoruz.
 
Ürünlerimizi mutfağınızda görmeyi arzu ediyoruz çünkü sevdiklerimizle paylaştığımız bu keyifli dünyada her şeyin en iyisini, en doğalını ve sağlıklısını istiyoruz. İşte en çokta bu nedenle mutfaklarınızı önemsiyoruz ve sizin yeni lezzetler yaratmanızda ,Tazemiz ürünlerini kullanmanızı istiyoruz.
 
Mutfağınız için sunduğumuz her bir ürünün, en yüksek standartlarda olması için titizlik gösteriyoruz.
 

Mutfağınıza giden bu en keyifli yolda her gün yeniden görüşmek dileğiyle… 

whatsapp soğuk pres yağ
WHATSAPP

7/24
WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz.

0541 514 88 68
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Hafta içi ve hafta sonu (08:30 - 19:30)
saatleri arası hizmet veriyoruz!

0850 840 40 45